Kurse GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT

Publikuar: Maj 9, 2015 10:51 pm | Nga: JUVI | Çmimi: 00 | Tel.: 049580178

Kurse GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT Kurse GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT Kurse GJERMANISHT,ANGLISHT,FRENGJISHT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla JUVI ofron kurset me cilesore ne vend . Kurset ligjerohen vetem nga mesimdhenes te shkolluar ne Gjermani dhe permes metodave me bashkekohore te mesimdhenies.
Kurse te gjuhes
GJERMANE
ANGLEZE
FRENGE

kurse per BASHKIM FAMILJAR ushtrojme teste te AMBASADES , gje qe mundeson dhenien e provimit me heren e pare

Kurse per DOKTOR dhe ndermjetesim per punesim ne Gjermani

Punesim njevjeqar per studente ne Gjermani dhe mesimi i gjuhes Gjermane gratis

Na gjeni te rrethi ne Ulpian , mbrapa hotel Baci 049580178

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39