Kurse gjermanisht,frengjisht 044145903

Publikuar: Nëntor 26, 2014 6:29 pm | Nga: Juvi Kurse | Tel.: 044145903

Kurse gjermanisht,frengjisht 044145903

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla JUVI ofron kurset me profesionale per gjuhet e huaja.
Kurse per te gjitha moshat dhe nivelet.

Kurse GJERMANISHT per studentë dhe per BASHKIM FAMILJAR ushtrojme te gjitha testet e ambasades

Kurse FRENGJISHT per studentë dhe për BASHKIM FAMILJAR ne Francë

Kurse ANGLISHT Per femije dhe te rritur , poashtu per Bashkim Familjar ne France

Ligjerojne vetem mēsimdhenes të shkolluar jashtë vendit

PERKTHIME GJUQESORE Na gjeni te rrethi ne Ulpiane , mbrapa hotel Baci. 044 145 903

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39