Kurse GJERMANISHT,FRENGJISHT,ANGLISHT

Publikuar: Shtator 18, 2015 11:01 pm | Nga: Juvi | Çmimi: 000 | Tel.: 049580179

Kurse GJERMANISHT,FRENGJISHT,ANGLISHT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla JUVI ofron kurse te gjuhes

GJERMANE
FRËNGE
ANGLEZE

kurse speciale per BASHKIM FAMILJAR ne Gjermani , Franc dhe Angli

Perkthime gjyqësore Gjermanisht. Anglisht. Frengjisht

044145903

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39