Kurse te gj.GJERMANE 044145903

Publikuar: Nëntor 28, 2014 2:22 pm | Nga: Juvi | Çmimi: 00 | Tel.: 044145903

Kurse te gj.GJERMANE 044145903

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kurse te gj. Gjermane ne shkollen JUVI
Vetem mesues te shkolluar ne Gjermani
Dhe vetem ne grupe te vogla
Per BASHKIM FAMILJAR ushtrojme te gjitha TESTET E AMBASADES. kjo mundeson dhenien e provimit me heren e pare

Ligjerojme te gjitha nivelet A1-C2. Ushtrojme teste per B2

Tek NE i gjeni te gjitha ato qe i kerkoni

Kurse te gjuhes FRENGE,dhe ANGLEZE

PËKTHIME GJYQESORE ne te tri gjuhët.

Na gjeni te rrethi ne Ulpiane ,mbrapa hotel Baci.
FB. kolegj.gjuhesh. 044145903. Prishtine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39