kurse te gjuhës Gjermane

Publikuar: Shkurt 13, 2017 10:41 am | Nga: Shkolla Juvi | Çmimi: 00 | Tel.: 049580178

kurse te gjuhës Gjermane kurse te gjuhës Gjermane kurse te gjuhës Gjermane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shkolla e gjuheve JUVI ofron kurset e gjuhës GJERMANE më cilësore ne vend
Vetem ne grupe te vogla dhe vetem me mësimdhënes te trajnuar jashtë vendit
Poashtu bashkpunojmē me agjensionin gjerman PMK per punësimin e mjekëve dhe infermjerëve ne Gjermani.
Njëkohësisht edhe punësim njevjeqarë per te gjitha vajzat e moshes 18-26 . Perkujdesje pet femije dhe nesimi i gjuhës gjermane gratis ne Gjermani . Kursi special për BASHKIM FAMILJAR, ushtrohen te gjitha TESTET.
Përkthime gjyqësore: gjermanisht- anglisht-frengjisht
FB shkolla e gjuheve Juvi
www. kurse gjuhesh juvi.webs.com
tel 049580179

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39