Kuzhinier (Zvicër)

Publikuar: Shkurt 21, 2019 3:07 pm | Nga: Punsohu.eu | Tel.: +38349795777

Kuzhinier (Zvicër)

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ofertë pune për Kuzhinier ne McDonald’s.

Përshkrimi :
• Swis Charlet ka qenë gjithmonë në lidhje me persona qe posedojnë pasion per punë dhe si punëdhënës ne jemi fokusuar te krijojmë staf me mundësi të mëdha të karrierës.
• Ne jemi krenar që shumë të huaj zgjedhin McDonalds për të filluar jetën e tyre të punës dhe të krijojnë një karrierë te dobishme.
• Zvicra posedon Swis Charlet si një nga punëdhënësit më të mëdhenj të vendit me më shumë se 85.000 të punësuar në më shumë se 1400 restorante. Ne jemi krenar qe jemi ne mesin e 50 punëdhënësve më të mire të Zvicres .

Detyrat dhe Përgjegjesitë :
• Ne ofrojmë një mjedis te mirë që sjell një përvojë të klasit botëror
• Duhet te jeni këmbë-shpejt per ti ndihmuar klientët tanë të marrin atë që duan.
• Orar fleksibil të punës që më së miri i përshtatet jetën tuaj.
• Ju “mësojnë ndërsa ju i keni fituar” nëpërmjet programeve tona të klasit botëror të trajnimit
• Duke qenë aktiv në komunikim
• Një person energjik. pozitiv dhe miqësor

Vendi: Zermatt, Zvicër.

Data e Skadimit: 13 Prill, 2019
Na vizitoni ne Webfaqen tonë: https://www.punsohu.eu
Adresa: Lagjja Kalabria, rr.Ali Vitia, tek Tregu Goup, përball Roof Bistro
Email: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39