Kuzhninier

Publikuar: Nëntor 19, 2014 8:09 pm | Nga: [email protected] | Tel.: [email protected]

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jam kuzhinier me pervoj te gjate,(20vite) ne profesion te gastronomis,kam nje pervoj te bujshme ne europ,duke qen edhe vet pronar restoranti.Kam mbi 15 vite pervoj shefkuzhine, i pershtateshem te punoj nen presion te kohes dhe punes, ( pervoj e fituar ne Bregdet italian,gjerman e shqiptar) , pervoj ne kuzhinat nderkombtare e vendore ne Kosove . Njoh mire ,gatimet e peshkut,pastav,pizzav,misherav .
Pres oferta serioze nga gastronom qe i dijn vleren puntorit, dhe ne pergjithesi profesionit te gastronomis !! Te interesuarit mund te me kontaktojn ne E-mail e shenuar, Ju faliminderit !!
Me rrespekt Drcas76[email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39