Leshohet Banesa Me Qera 123 m2 ne Lagjen e Spitalit

Emri Kontaktues: banesa | Çmimi: 260€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044410419 | Data e Publikimit: 22.01.2014

Leshohet Banesa Me Qera 123 m2 ne Lagjen e Spitalit Leshohet Banesa Me Qera 123 m2 ne Lagjen e Spitalit Leshohet Banesa Me Qera 123 m2 ne Lagjen e Spitalit Leshohet Banesa Me Qera 123 m2 ne Lagjen e Spitalit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa me qera 123 m2 ne lagjen e spitalit e pa mobiluar
Banesa ka 3 dhoma te fjetjes dhe 1 sallon se bashku me kuzhine ka dy banjo ( banjo e vogel dhe banjo e madhe)
Po ashtu ka dy koridore te vogla dhe dy teraca , banesa gjendet ne katin e katert dhe ka ndriqim natyral nxemje qendrore ,uje dhe rryme 24 ore ,dyert jane Dierre nga italia,ashensori shclinder nga gjermania etj poshte baneses gjendet sheshi ose pllatoja me gjelbrim , po ashtu afer ka shkollen ” Pavarsia ” dhe trafikun urban 3A qdo 15 minuta qe shkon ne qender te prishtines per qdo informate me te hollesishme telefono …

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 8 =