Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

Publikuar: Nëntor 5, 2018 10:33 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 240 | Tel.: 044248277

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per banim. Banesa eshte e pershtatshme per familjar gjithashtu edhe per studenta.
Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i njrjti edhe ne viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39