Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

Emri Kontaktues: Kastriot | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044248277 | Data e Publikimit: 05.11.2018

Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane Leshohet banesa me qera mbrapa AAKs ne Prishtine,Ulpiane

Leshohet banesa mbrapa AAKs ne Prishtine te lagja Ulpianes. Banesa gjendet ne katin e trete dhe posedon gjithe inventarin e nevojshem per banim. Banesa eshte e pershtatshme per familjar gjithashtu edhe per studenta.
Per me shume info lajmrohuni ne 044248277 i njrjti edhe ne viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 0 =