Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Publikuar: Tetor 31, 2018 7:44 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 240 | Tel.: 044211671

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e nevojshme per banim. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar.
Per me shume info lajmrohuni ne 044211671 dhe i njejri ne viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39