Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Emri Kontaktues: Kastriot | Çmimi: 240€ | Qyteti: Gjilan | Telefoni: 044211671 | Data e Publikimit: 31.10.2018

Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banesa me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Leshohet banesa.me qera t3 lagja dardania. Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka gjitha elementet e nevojshme per banim. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familjar.
Per me shume info lajmrohuni ne 044211671 dhe i njejri ne viber

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 6 =