Leshohet banesa me qera per studenta

Emri Kontaktues: agon | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049403040 | Data e Publikimit: 07.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa posedon:sallon,kuzhin me trapezari,dhe dy dhoma gjumi,
cmimi 250 euro,049 403040

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 0 =