Lëshohet banesa “Zyre”me qira

Publikuar: Maj 4, 2018 2:30 pm | Nga: Besniku | Çmimi: 500 | Tel.: 044 124 547

Lëshohet banesa “Zyre”me qira Lëshohet banesa “Zyre”me qira Lëshohet banesa “Zyre”me qira Lëshohet banesa “Zyre”me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshohet banesa për “Zyre”me qira në qender te semaforat kryesorë afer katedrales.
Banesa është në katin e parë, ka 65m2 ,3 dhoma (zyre) pamje në dy anë,nxemje qendrore,dhe 2 klima.
Është e përshtatëshme për shum veprimtari biznesi.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39