Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Publikuar: Shtator 4, 2018 9:38 pm | Nga: Kastriot | Çmimi: 250 | Tel.: +38344211671

Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit Leshohet banese me qera ne Dardani afer Bill Klintonit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet banesa me qera ne Dardani te banesat e gjelberta afer Bill Klintonit.
Banesa ka dy dhoma dhe funksionojne gjitha elementet e baneses. Eshte e pershtatshme per studenta dhe familar.
Banesa gjendet ne katin e peste dhe lifti eshte ne funksion.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39