Leshohet kati i shtepise me qira

Emri Kontaktues: Teuta | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 261 651 | Data e Publikimit: 20.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Nga data 1 Qershor, leshohet kati i shtepisë me qira ne lagjen e Muhaxherëve. Kati ka hyrje te veqant si banesat. Ka nje sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjon dhe korridorin.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 1 =