Leshohet kati shtepise me qira

Emri Kontaktues: shaqa | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044202710 | Data e Publikimit: 03.06.2014

Leshohet kati shtepise me qira Leshohet kati shtepise me qira Leshohet kati shtepise me qira

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet kati i shtepise me qira hymje e veqant dyert te oborrit te veqanta oborr te mjaftueshem dhe vendparkim per vetur shtepia ka 100 m2 banim e mobiluar dhe perbëhet prej hyrja korodorit, 2 dhoma te fjetjes, salloni + kuzhine rr.Haxhi Zeka 800 metra prej shkolles se mesme Sami Frasheri Prishtine te MARKETI NESA. Çmimi i çirase= 200 euro Informatat Telefoni kontaktues: 044202710 ose 049202710 Shaqa

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 5 =