Leshohet Lokali me qera ne Kodren e Diellit

Emri Kontaktues: Driton | Çmimi: 220€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 500 055 | Data e Publikimit: 30.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lokali gjendet ne rr. Sali Nivica, afer Xhamise
Ne Kodren e Diellit.
Ka 55m2, wc dhe eshte i mirembajtur.
Cmimi 220eu.
Per me shume info : 044 500 055

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 4 =