Leshohet me Qera Banesa Garsionere 30m2 (TE FONTANA ULPIANE)

Emri Kontaktues: Zijavere | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Ulpiana | Telefoni: 044480974 | Data e Publikimit: 03.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qera Banesa Garsionere 30m2 (Extra e mobiluar).
Leshohet me qera Banesa Garsionere 30m2.
Banesa gjendet ne Ulpiane te fontana (perballe konvikteve) Kati 3.
Banesa eshte extra e mobiluar, leshohet per CIFTE dhe jo per Studente nga vete Pronari per kohe te gjate.

ESHTE E LIRE NGA 1 DHJETORI.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 2 =