Leshohet me qera banesa garsoniere ne Ulpiane (te fontana)

Emri Kontaktues: Zijavere Spahiu | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 480 974 | Data e Publikimit: 02.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qera banesa garsoniere ne Prishtine,lagjja Ulpiane (te fontana). Banesa gjendet ne katin e 3,ekstra e mobiluar,posedon kuzhine,dhome dite,banjo dhe ballkon.
Banesa leshohet per familjare.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 2 =