Leshohet me Qera Lokali

Emri Kontaktues: Trim | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 38344402270 | Data e Publikimit: 13.07.2018

Leshohet me Qera Lokali Leshohet me Qera Lokali Leshohet me Qera Lokali

Jap me qira lokalin 80m2 kati perdhes lagjja Emshir-Kalabri ne Prishtine lokali eshte ne nje vend per shume lloj veprimatri biznesi, lokali posedon banjo dhe parking per vetur. Çmimi sipas marrveshjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 6 =