Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit.

Publikuar: Maj 16, 2016 6:51 pm | Nga: Aferdita | Çmimi: 230 | Tel.: 044893131

Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit. Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit. Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit. Leshohet me qera Sallon ondulimi Bling ne Kodren e Diellit.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Sallon ondulimi Bling, leshon objektin me qera me te gjitha pajisjet per rregullimin e flokeve, thonjeve, make up dhe depilim.
Ka banjo dhe hapesire te mjaftueshme per klientet, Gjendet ne lagjen aktash , ne Kodren e Diellit, Prishtine.
Cmimi per muaj : 230eu.
Kontakt : 044 89 31 31

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39