Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine

Publikuar: Shtator 2, 2014 8:14 pm | Nga: Iliri | Tel.: 044 122 664

Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qira lokali ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Lokali ka siperfaqe 16 m2, ka koridor dhe banjo. Lokali ndodhet perballe Kolegjit Biznesi ne Ulpiane dhe ka qasje ne rrugen kryesore.
Cmimi sipas marreveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39