Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine

Emri Kontaktues: Iliri | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 122 664 | Data e Publikimit: 02.09.2014

Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine Leshohet me qira lokali ne Ulpiane – Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet me qira lokali ne lagjen Ulpiana ne Prishtine. Lokali ka siperfaqe 16 m2, ka koridor dhe banjo. Lokali ndodhet perballe Kolegjit Biznesi ne Ulpiane dhe ka qasje ne rrugen kryesore.
Cmimi sipas marreveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =