Leshohet objekti me qera per zyre permbi Mega sport.

Publikuar: Qershor 16, 2013 1:34 pm | Nga: Besa | Çmimi: 600 | Tel.: 044175167

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshohet objekti me qera per zyre permbi Mega sport. Objekti ka 200m2 ne dy kate te shtepise. Ka 6 dhoma zyre, 2 banjo ballkonin dhe kuzhinen. Ka nxemje qendrore dhe AC. uje dhe rryme 24 ore. Cmimi 600euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39