Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës

Publikuar: Qershor 22, 2017 8:24 pm | Nga: Besniku | Çmimi: 250 | Tel.: 044 124 547

Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës Lëshohet Zyra me Qera në Qender të Ulpijanës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshohet Zyra me Qera ne Qender të Ulpijanës tek semaforat.
Zyra është ne katin e parë dhe e përshtatëshme për shum veprimtari.ka 15m2 dhe banjo.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39