leshoi banes me qera

Emri Kontaktues: Qamil Berisha | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +33-75-12-99-687 | Data e Publikimit: 07.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes me qera
Banesa eshte nga nertimet e reja te kompanis se ndertimit Dino (banesat e reja ne l.bregu I diellit )
Banesa eshte komplet e mobiliuar dhe lirohet nga data 1 korrik
Ka 2dhoma
1kuzhine
1banjo

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 2 =