leshoi banesen me qera te kompleksi QAFA 2 dy dhomeshe e mobiluar

Emri Kontaktues: shemi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044118254 | Data e Publikimit: 02.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

e mobiluar dhe konfore

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 4 =