Leshoj Auto Larje me qera

Emri Kontaktues: Leon | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049-851-478

Leshoj auto larje me qera perball pumpes AL Petrol afer shkolles ILIRIA.Auto larja eshte me korniz dhe me makine te larjes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 6 =