Leshoj banes Garisonjer ne Ulpiane Prishtine

Emri Kontaktues: f | Çmimi: 195€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044812875 | Data e Publikimit: 05.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes Garisonjer e mobiluar me tre shtret e gatshme per banim posedon nje kuzhin te modeste Makin te larjes se rrobave, e pershtatshme per Çift,viztore ne kosove ,familje te vogel,Puntor ,studenta/e per do qe ka nevoj te banoj perkosisht apo me gjate dhe nje ambient mjaft I pershtatshem gjende afer fontanes poshte nje vend I pershtateshem qe lidhe komplet Prishtine ne katin e pare,mjaft nje vend I qete per pushim per me shume mund te vizitoni apo kontakton si me posht :
Numri Kontaktues : 044-812-875

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =