LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN

Publikuar: Gusht 17, 2015 11:14 am | Nga: f | Çmimi: 190 | Tel.: 044812875

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LESHOJ BANES GARISONJERE NE ULPIAN ME QIRA NE ULPIAN E MOBILUAR NE TERSI DHE KA TRE SHTRET ,BANJO ,DHOME DHE KUZHIN SE BASHKU,MAQINE TE LAMJES,FRIGORIFER.E PERSHTATESHME PER QIFT APO STUDENTA , E LIRE ESHTE.
MUND TE THIRRNI DHE DO TI INFORMOHENI PER ME SHUME.
044-812-875

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39