Leshoj banes Garisonjere Ulpian Prishtine

Publikuar: Nëntor 3, 2014 2:13 pm | Nga: f | Çmimi: 195 | Tel.: 044812875

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes Garisonjer e mobiluar me tre shtret e gatshme per banim posedon nje kuzhin modeste Makin te larjes per rroba, e pershtatshme per Çift,viztore ne kosove ,familje te vogela,Puntor ,studenta/e per do qe ka nevoj te banoj perkosisht apo me gjate dhe nje ambient mjaft I pershtatshem, gjende afer fontanes poshte nje vend I pershtateshem qe lidhe komplet Prishtine ne katin e pare,m nje vend mjaft I qete per pushim per me shume mund te vizitoni apo kontakton si me posht :
Numri Kontaktues : 044-812-875

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39