Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli

Publikuar: Maj 15, 2014 6:38 pm | Nga: Lumi | Çmimi: 300 | Tel.: 044476976

Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes me qira ne Emshir. Kompleksi banesor NARTEL. Banesa eshte e mobiluar komplet me te gjitha pajisjet e nevojshme per banim. Banesa ka 1 dhome gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, koridor, depo dhe nje ballkon. Banesat e kompleksit NARTEL kane kendin e lojrave per femije, gjelbrimin e rregulluar, sigurimin e jashtem te kompleksit 24 ore, uje(kompleksi posedon rezervarin e ujit) dhe rryme 24 ore. Banesa gjendet ne katin e 2t. Numri kontaktues: 044-476-976. Cmimi i qirase: 300 Euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39