Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli

Emri Kontaktues: Lumi | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044476976 | Data e Publikimit: 10.05.2014

Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli Leshoj Banes me Qera. Dardani te Narteli

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Banes me qera ne Dardani, banesat e Nartelit. Banesa eshte e mobiluar komplet, Banesa ka 1 dhome gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, koridor, depo dhe nje ballkon.
Banesat e kompleksit NARTEL kane kendin e lojrave per femije, gjelbrimin e rregulluar,
sigurimin e jashtem te kompleksit 24 ore, uje(kompleksi posedon rezervarin e ujit) dhe rryme 24 ore. Gjendet ne katin e 2t. Cmimi 300euro. Nr. 044-476-976

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 1 =