leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 450€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689,,049 515 322 | Data e Publikimit: 05.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qera banesen 85 m2 në qendër të Prishtinës në lagjen Dardania perball viva marketit në Prishtinë.Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi,posedon Tv,rrjetin kabllor digital-internet,nxemje qendrore etj.Preferohet peërkombëtar dhe qift familjar nr kontaktus 049 515 322

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =