leshoj banes me qira ne dardani

Publikuar: Gusht 5, 2014 8:13 am | Nga: selim | Çmimi: 450 | Tel.: 044 227 689,,049 515 322

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj me qera banesen 85 m2 në qendër të Prishtinës në lagjen Dardania perball viva marketit në Prishtinë.Banesa është e renovuar dhe e mobiluar në tërësi,posedon Tv,rrjetin kabllor digital-internet,nxemje qendrore etj.Preferohet peërkombëtar dhe qift familjar nr kontaktus 049 515 322

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39