leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689 | Data e Publikimit: 22.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banes me qira ne dardani te parku perball viva marketit banesa ka 43 m2 eshte e rinovuar dhe e mobiluar kati tete lifti punon

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 3 =