leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: Selim | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689 | Data e Publikimit: 26.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne dardani perball viva marketit te parku
banesa ka 45m2 eshte e rinovuar dhe e mobiluar leshohet per afat te gjate

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 4 =