leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689 | Data e Publikimit: 05.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoje banesen me qira ne dardani perball viva marketit te parku banesa ka 50 m2 ,eshte e rinovuar dhe e mobiluar

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 1 =