leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689 | Data e Publikimit: 07.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qira ne dardani te parku perball viva marketit
,banesa ka ket renditja sallon,kuzhin,dhome e fjetjes banjo,ballkon
.Banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 3 =