leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689,,049 515 322 | Data e Publikimit: 11.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne dardani perbll viva marketit .
Banesa eshte e rinovuar dhe e mobiluar banesa eshte dy dhomshe nr 044 227 689 ose 049 515 322

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 0 =