leshoj banes me qira ne dardani

Emri Kontaktues: selim | Çmimi: 230€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 227 689,,049 515 322 | Data e Publikimit: 13.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qira ne dardani perball viva marketit
banesa eshte dy dhomshe e mobiluar dhe e rinovuar

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 9 =