leshoj banes me qira ne prizren

Publikuar: Qershor 27, 2013 2:08 pm | Nga: Arben | Çmimi: 200 | Tel.: +41794229866

leshoj banes me qira ne prizren leshoj banes me qira ne prizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa ka dy dhoma gjumi salon veq kuzhinen banjo dhe 1 teraca.
Banesa asht e re ne rr.William Wolker ,nr.3 ne Prizren me pamje nga Parku ,dhe te gjitha i ka afer ,qendren , parkun, univerzitetin dhe shoping center

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39