Leshoj banes me qira ne QENDER TE PRISHTINES

Publikuar: Tetor 31, 2017 4:48 pm | Nga: Ajet | Çmimi: 200 | Tel.: 044207003

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banes me qira ne qender te prishtines per familjar ,studente apo zyre . Banesa eshte ndertim i vjeter nje kateshe afer fakultetit te kimis (afer konvikteve ) eshte shum e pershtashme per banim ka dy dhoma gjumi (5 shtreter) kuzhin,koridor,banjo me nxemje elektrike ose dru( nuk ka nxemje qendrore) obligime shtes perveq qiras e ka vetem edhe rrymen ( ujin dhe berllogun jo) qmimi edhe 200 euro ne muaj
Nuk jemi te interesuar per agjencione (ndermjetsime)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39