Leshoj banes me qira per studente femra.

Emri Kontaktues: b | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044/418660 | Data e Publikimit: 17.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj nje kat te shtepis me qira per studente femra.
Banesa i ploteson te gjitha kushtet per banim me nxemje qendrore dhe hymje te veqant.
Qmimi 50 euro per person perfshin te gjitha shpenzimet perveq rrymes.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 4 =