leshoj banes

Emri Kontaktues: urim | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044302305 | Data e Publikimit: 29.07.2014

leshoj banes leshoj banes leshoj banes leshoj banes

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banes me qera 75 m2 te parku i qytetit,banesa ka sallon e kuzhin se bashku,dy dhoma gjumi si dhe nje banjo,koridor dhe ballkon qe ka pamje nga parku.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =