Leshoj banesa me qera ne Prishtine prej 150E -300E

Emri Kontaktues: - | Çmimi: 150€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 206 206 | Data e Publikimit: 19.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesa me qera me madhesi te ndryshme ne Prishtine ,per familjar dhe student-e
Qmimi prej 150E DERI 300E

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 3 =