LESHOJ BANESE ME QERA

Publikuar: Gusht 13, 2018 1:46 pm | Nga: N.N | Çmimi: 300 | Tel.: 044 44 295

LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Që nga data 10 shtator leshoje banesen me qera me sipërfaqe 75 m2. Banesa gjendet afer Parkut te qytetit,perballe Ambasades Zvicrane dhe kolegjeve ISPE .dhe FAMA. Banesa eshte ne katin e katert si dhe e mobiluar.Posedon sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39