LESHOJ BANESE ME QERA

Emri Kontaktues: N.N | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 44 295 | Data e Publikimit: 13.08.2018

LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA

Që nga data 10 shtator leshoje banesen me qera me sipërfaqe 75 m2. Banesa gjendet afer Parkut te qytetit,perballe Ambasades Zvicrane dhe kolegjeve ISPE .dhe FAMA. Banesa eshte ne katin e katert si dhe e mobiluar.Posedon sallon me kuzhin,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 0 =