LESHOJ BANESE ME QERA

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044131098 | Data e Publikimit: 20.09.2018

LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA LESHOJ BANESE ME QERA

Leshoj banese me qera .Banesa gjendet ne Ulpiane mbrapa AAK-se dhe ka siperfaqe 90 metra katrore eshte ne katin e pare ku posedon sallon me kuzhine ,tri dhoma te gjumit banjo shpajz dhe dy ballkona

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 8 =