Leshoj Banese me qera ne Breg te Diellit afer shkolles Ismail Qemali

Emri Kontaktues: Valon | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 16.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte e mobiluar dhe gjindet ne Breg te Diellit (banesat e kuqe) perball shkolles fillore “Ismail Qemali”. Banesa eshte ne katin e 3. (me lift). Siperfaqa 80m² (2 dhoma, kuzhine, banjo, ballkon, shpajz, koridor).
Per informacione me te hollesishme me kontaktoni ne kete e-mail-adrese: [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 5 =