LESHOJ BANESE ME QERA

Emri Kontaktues: N.N | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 131 098 | Data e Publikimit: 16.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Jap banesen me qea ne breg te diellit te banesat e kuqe.Banesa eshte ne katin e V-te dhe ka siperfaqe 50 m2

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 4 =