Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia ne Prishtine

Publikuar: Shtator 23, 2017 8:42 pm | Çmimi: 350 | Tel.: 44897695

Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia ne Prishtine Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia ne Prishtine Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia ne Prishtine Leshoj banese me qera ne lagjen Arberia ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer nderteses se re te Komunes. Eshte ne katin e peste dhe permbane: Dhomen e dites se bashku me kuzhine dhe tryezari, 2 dhoma gjumi, nje banjo komplete, nje wc, nje depo dhe ballkonin. Se bashku me banesen eshte edhe vendparkimi i rezervuar ne garazhimin e nderteses. ka lift funksional.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39