Leshoj banese me qera ne qendert te Prishtines

Publikuar: Shtator 23, 2017 8:30 pm | Çmimi: 250 | Tel.: 044897695

Leshoj banese me qera ne qendert te Prishtines Leshoj banese me qera ne qendert te Prishtines Leshoj banese me qera ne qendert te Prishtines Leshoj banese me qera ne qendert te Prishtines

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ne sheshin Zahir Pajaziti. Ka 1 dhome, kuzhine me tryezari, banjo komplete dhe 1 ballkon.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39